Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Güney Amerika , Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: SSICHEC
No. Çalışanları: 650~1200
Yıllık satış: 123500000-231600000
Yıl kurulan: 1992
İhracat p.c: 80% - 90%
: Thermal power station
Hizmet Verilen Müşteriler:: çimento
Giriş

1.Kısa Giriş—Toplu malzeme taşıma ve servis profesyonel tedarikçisi

Shanghai Sunshine Industrial Technology, dökme malzeme taşıma ekipmanları, entegratör ve dökme malzeme taşıma denizaşırı acentesi konusunda uzmanlaşmıştır.Sunshine Industrial Technology, hassas üretim kapasitesinin gelişimini stratejik hedefi olarak alır, büyük ve orta ölçekli hassas parçalar ve güvenilir dökme malzeme taşıma ekipmanları üretiminde uzmanlaşmıştır.Ayrıca, EPC, yedek parça, danışmanlık ve tasarım hizmetleri de dahil olmak üzere, gereksinimlere göre müşterilere çeşitli çözümler ve ekipman sağlıyoruz.Yükleme ve boşaltma ekipmanı (tren devrilme makinesi sistemi, gemi boşaltıcı, gemi yükleyici vb), taşıma ekipmanı (bantlı konveyör, vidalı konveyör, kovalı konveyör sistemi, sıyırıcılı konveyör sistemi, yoğun fazlı pnömatik taşıma sistemi), depolama ekipmanı (kova) dahil olmak üzere ana ürünümüz tekerlekli toplayıcı, sıyırıcı toplayıcı, vinçler ve her türlü kepçeli kepçe), elek ekipmanları, yardımcı ekipmanlar.
Müşterinin ihtiyacını karşılamak ve toplu malzeme taşımada kapsamlı ürün ve hizmet sağlamak için.Çin Huadian Caofeidian ağır sanayi ekipmanları Co., Ltd.'nin önde gelen dökme malzeme taşıma ekipmanı üreticisi ile Huadian Caofeidian ağır sanayi ekipmanları Co., Ltd.'nin yurtdışı pazarından ve proje yatırımından sorumlu bir sözleşme imzaladık. ;Zhejiang Xiangshan Guangming Bant konveyör fabrikası ve Wuxi Yixiang makine Co., Ltd.
Samimi olmak ve hareket etmeye devam etmek için, Shanghai Sunshine endüstriyel teknoloji Co, Ltd her zaman yüksek kaliteli ürün ve hizmete adamıştır!
 

2. Organizasyon yapısı

Çin Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

3.Maine ürün ve teknik danışmanlık

Çin Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

4.yeterlilik belgeleri

Çin Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Yurtdışı pazarlarda yetkili birimlerin yeterlilik belgeleri

Çin Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

Yurtdışı pazarlarda yetkili birimlerin yeterlilik belgeleri

Çin Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

5.Üretim ekipmanı ve tesisleri

Çin Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. şirket Profili 5

 

Çin Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. şirket Profili 6

 

6.Üretim ürün ekranı

Çin Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. şirket Profili 7

 

Geçmiş

1. İşleme tabanı

1986 yılında, son 30 yılda kurulan şirket, "önce kalite, önce itibar" amacına bağlı kaldı, eksiksiz bir ürün tasarımı, proses kontrol ve kalite güvence sistemi kurdu ve 1996 yılında ISO9001 kalite sistem sertifikasını geçti. Çin'deki 28 il, şehir ve ilçede bulunan yaklaşık 200 elektrik santrali için eksiksiz güç üretim ekipmanı veya teknik dönüşüm hizmetleri ve yedek parça setleri sağladı.

2.Ayurtdışı pazarında yetkili acente 1 - HDCZ

2009 yılında kayıtlı sermaye US $ 500000000 ile kuruldu.

Hebei'de "Sanayileşme ve Bilişim Entegrasyonu için Model Kuruluş" ve "Hebei Eyaletinde Yüksek Teknoloji Şirketi" olarak HDCZ, hafif ve küçük boyutlu kaldırma ve taşıma ekipmanları, liman yükleme ve boşaltma makineleri, portal üretimi için lisans aldı. vinç ve basınçlı kap vb., kaldırma makinelerinin kurulum, yenileme ve onarım lisansı, iş güvenliği lisansı, bina mekanik ve elektrikli teçhizat montajı yeterlilik belgesi, radyasyon güvenliği izni ve liman işletme izni.Ayrıca QEOHS sistem sertifikası, sanayileşme ve bilişimi bütünleştiren yönetim sistemi akreditasyon sertifikası da dahil olmak üzere birçok sertifikaya hak kazanmıştır.Bunun üzerine, 50'den fazla bağımsız yenilikçi faydalı model patenti almıştır.

Hizmet

Başlıca ürünümüz:
1. Tren devrilme makinesi sistem tasarımı, üretimi, parça üretimi ve teknik danışmanlık;
2.Gemi boşaltıcı tasarımı, imalatı, parça imalatı ve teknik danışmanlık;
3.Gemi yükleyici tasarımı, imalatı, parça imalatı ve teknik danışmanlık;
4.Belt konveyör sistemi, zincirli konveyör sistemi, sıyırıcı konveyör sistemi tasarımı ve imalatı;
5. İç baypas düşük basınçlı yoğun fazlı pnömatik taşıma sistemi tasarımı ve imalatı;
6. Kepçe tekerlek geri kazanı tasarımı, imalatı, parça imalatı ve teknik danışmanlık;
7. Dairesel stok istifleyici ve geri kazan tasarımı, üretimi, parça üretimi ve teknik danışmanlık;
8.Kazıyıcı geri kazan tasarımı, imalatı, parça imalatı ve teknik danışmanlık;
9.Elektro-hidrolik kepçe, kablosuz uzaktan kumandalı kepçe, dört halatlı mekanik kepçe tasarımı ve imalatı;
10.Her türlü yardımcı ekipman ve yedek parça tasarımı ve imalatı;
11.Buck malzeme taşıma sistemi EPC;
12.Buck malzeme taşıma alt sistemi EPC.

 

Ekibimiz

1.Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd.——Profesyonel yurtdışı satış ekibi ve satış servis ekibi.Lider, bu alanda 25 yıllık endüstri deneyimine, Çin'deki büyük merkezi işletmelerde 30 yıllık deneyime ve Tsinghua Üniversitesi'nin EMBA'sına sahiptir.

2. İşleme tabanı——Şirketin üretim üssü, "Çin'deki en güzel ilçe" olarak bilinen Zhejiang Eyaleti, Tonglu ilçesinde yer almaktadır.Hangzhou şehrine 65 kilometre ve Qiandao Gölü'ne 60 kilometre uzaklıktadır.Tonglu ilçesine diğer yerlerden ulaşım çok rahat.Demiryolu, karayolu veya su yolu fark etmez.Üretim üssü yaklaşık 30000 metrekarelik bir toplam tesis alanına sahiptir ve atölye, 20 takım CNC hassas dikey torna tezgahı MODEL: SMVTM12000 × 50/150, CNC dikey torna tezgahı MODEL: DVT8000 dahil olmak üzere 300'den fazla çeşitli ileri üretim ekipmanı seti ile donatılmıştır. ×30/32, CNC yatay torna, MODEL: CK61315×125/32, CNC yatay torna MODEL:CK61200×80/32, CNC Topraklama delme ve freze tezgahı MODEL:TJK6920,vb. Parçaların çoğu CNC makinesi kullanılarak işlenmektedir. teçhizat.Theis, 10.5m×8m×8m boyutlarında bir sıcak işlem fırınıdır.Üretim üssü ayrıca ağır iş parçası ve montaj işlerinin üstesinden gelmek için 25 ton, 50 ton, 100 ton, 200 ton gezer vinç kaldırma kapasitesine sahiptir.

(1)Toplam sayı: 150;

(2)16 teknisyen (5 tasarımcı, 11 teknisyen, 2 kıdemli unvan ve 1 ara unvan dahil);

(3)8 kalite kontrol personeli;

(4)102 doğrudan üretim personeli (22 kaynakçı dahil);16 perçin;12 tesisatçı;Makine artı 52 kişi);

(5)15 üretim yönetimi personeli;

(6)Özel görevlerdeki personel: 2 kayıtlı inşaatçı ve 2 kayıtlı güvenlik mühendisi;22 kaynakçı, 2 NDT personeli vb.

3.Yurtdışı pazarında yetkili acente 1 - HDCZ

HDCZ, 200'den fazla teknik uzman dahil olmak üzere 1000'den fazla çalışana sahiptir. 803 mu'luk bir alanı kaplar ve 716 metrelik bir sahil şeridine sahiptir. 80.000m2 fabrika binaları ve ofis, 120.000m2 açık montaj alanı, 2000 ton kapasite ve 3000 ton kapasite, bir adet özel 30.000 ton rıhtım ve 400'den fazla çeşitli hassas ekipman seti.
Şirketin ana faaliyetleri 3 bölüme ayrılmıştır: dökme malzeme taşıma sistemi, rüzgar enerjisi ve dökme malzeme ekipmanı işletme ve bakımı.Esas olarak, büyük ölçekli liman makineleri, büyük ölçekli malzeme taşıma, yeşil madencilik, açık deniz ağır sanayileri, açık deniz ve kara rüzgar enerjisi için Ar-Ge, imalat, kurulum, devreye alma ve bakım içerir.Başlıca ürünler gemi-yükleyici, gemi-boşaltıcı, konteyner vinci, istifleyici & toplayıcı, dairesel depolama alanı istifleyici & toplayıcı, vagon damper, linyit kurutucu, kademeli yükleyici konveyör, açık deniz ve kara rüzgar enerjisi ve basınçlı kaptır. ve EPC projesi yapabilir. , elektrik enerjisi, metalurji, kimya, madenler, inşaat malzemeleri, kömür, iskele ve açık deniz endüstrileri vb.

Şirket, proje teknolojisini desteklemek, yanıt hizmeti süresini ve teknik desteği iyileştirmek için yerli malzeme taşımada birçok profesyonel teknik yeteneği bir araya getiren HDCZ Ar-Ge merkezi ve Şanghay Ar-Ge merkezine sahiptir.

HDCZ Ar-Ge merkezi, büyük ölçekli dökme malzeme taşıma ekipmanları için tasarım ve araştırma ve üretici konusunda uzmanlaşmıştır.Merkezde 16 mezun ve 44 lisans öğrencisi olmak üzere 60 kişi görev yapmaktadır.Merkez 2 bölüme ayrılmıştır: 19 kişi süreç ekibi ve 41 kişi tasarım ekibi.Proses ekibi ağırlıklı olarak makineye kaynak, imalat ve kaplama proses desteği sağlamak ve kaliteyi sağlamak için çalışmaktadır.Tasarım ekibi, gemi boşaltıcı grubu, dairesel avlu kepçeli tekerlekli istifleyici ve geri alma grubu, vagon damper grubu, kepçe tekerlekli istifleyici ve geri alma grubu, elektrik tasarımı ve devreye alma grubu ve mekanik hesaplama grubu vb. makinenin imalatı, montajı, devreye alınması ve bakımı, proje uygulama ve satış sonrası hizmette müşteriye tam teknik hizmet sağlamak.Her zaman teknoloji ve inovasyona odaklanarak gelişen merkez, INVETER 3D tasarım yazılımı ve ANSYS FEM analiz yazılımlarını kullanarak, özel laboratuvarlar kurarak, ürünlerin güvenliğini ve güvenilirliğini artırdı.Bilimsel ruhu sürdürerek ve mükemmellik tutumunu takip ederek müşteri için en iyi tasarım planını ve tasarım hizmetini sunmaya adanmış merkez.

Şangay Ar-Ge merkezi, büyük ölçekli dökme malzeme taşıma ekipmanları için tasarım ve araştırma konusunda uzmanlaşmıştır, şirket için güçlü bir destektir.Bilime dayalıdır ve üretim ve araştırmayı ilke olarak entegre eder, Ar-Ge stratejisini uygular - "yenilikçi teknoloji, ithal ürünleri ikame eder", Ar-Ge girdisini arttırır ve enerji tasarrufu, çevre bilimi vb. dostu kepçeli istifleyici&reclaimer, 3 MW rüzgar kulesi ve kendi geliştirdiği yeni dört makaralı gemi boşaltıcı, yurt içinde ileri seviyede olup, ayrıca yeni dört makaralı gemi boşaltıcı teknolojisinin simülasyon laboratuvarı ve elektrik laboratuvarına sahiptir.INVETER 3D tasarım yazılımları, yasal elektrik yazılımları ve ANSYS FEM analiz yazılımları vb. kullanarak tasarlanan kaliteyi ve verimliliği artırmak, ürünlerin güvenliğini ve güvenilirliğini artırmak.

Şangay Ar-Ge merkezi, şimdiye kadar 500'den fazla büyük makine seti, 25 ilde, belediyede dağıtılan ve Endonezya, Vietnam, Hindistan, Kamboçya, Sri Lanka, Filipin ve Avustralya'ya ihraç edilen ürünler için Ar-Ge'yi bitirdi.

Yurtdışı çevrimiçi satış ekibi ve yeteneği yoktur ve münhasıran yetkilendirir. Shanghai Sunshine Industry Technology Co., Ltd. Yurtdışı pazarlarda online satış yapmak.

4. Yurtdışı pazarında yetkili acente 2 - ZHIGO

Çin'in en kıdemli endüstri lideri işletmelerinden biri olan Shenyang Madencilik Makine Fabrikası'nın iflas etmesi ve yeniden düzenlenmesinden sonra, bazı üst düzey teknisyenler tarafından organize edilen bir teknik şirket, madenlerde yapı malzemeleri ve dökme malzeme taşıma ekipmanlarının tasarımında benzersiz ve profesyonel teknik yeteneğe sahiptir. .Tam uzmanlıkları olan 27 üye var.