• Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme
  • Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme
  • Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme
  • Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme
Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme

Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SSI
Sertifika: manufacture certificate
Model numarası: SGK-M

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1T
Fiyat: US $2500-6000/ T
Ambalaj bilgileri: Tahta sandık veya çıplak
Teslim süresi: Peşin ödemenin alınmasından 2-4 ay sonra
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 20000 adet/yıl
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ekipman kullan: gemi boşaltıcı Uygulama sitesi: Hareket mekanizması
gereklilik: aşınmaya dayanıklı kuvvet: yüksek güç
kaçınılabilir: parçalanma dayanıklılık: 10 yıl
Vurgulamak:

aşınmaya dayanıklı çelik tekerlek

,

yüksek mukavemetli çelik tekerlek

,

Ağır Hizmet tipi tekerlek işleme

Ürün Açıklaması

Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme

 

Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme 0

 

Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme 1

 

Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme 2

 

1. Malzeme CL60 olup, eriyen kimyasal bileşimi TB/t2817 hükümlerine uygun olacaktır.Jantların ısıl işlem durumu, dövme işleminden sonra genel su verme ve tavlama işlemidir ve sırt ve jant su verilmiş + temperlenmiştir.Parti prensibi, aynı eritme fırını numarasına, aynı modele ve aynı ısıl işlem durumuna sahip tekerleklerdir.Sırt ve jant yüzeyinin sertlik değerinin 300 ~ 380hb olması gerekir, sertlik kademeli olarak dağıtılır ve sırtın 20 mm altındaki sertlik 260hb'den az değildir.Isıl işlemden sonra, her bir tekerleğin yüzey sertliği, her iki tarafça da onaylanan çizim gerekliliklerini karşılamak için lastik sırtı üzerinde üç noktada eşit olarak test edilecektir.

2. Jantların, JB / t5000.8-2007'nin ilgili gereksinimlerini karşılaması gereken dövme parçalar olması gerekir ve dövme parçaların kalite derecesi sınıf III'tür.Dövme parçalar, çatlaklar, girintiler, derzler ve ürün kalitesini etkileyebilecek diğer kusurlar gibi yüzey kusurlarından arındırılmış olacaktır.

3. Jantta çatlak bulunmamalı, diş ve jantta servis performansını etkileyen kusurlar bulunmamalı ve kusurlar kaynakla tamir edilmemelidir.

4. Ürün kalitesini sağlamak için tüm jant için %100 NDT, jant diş ve jant için %100 MT muayenesi yapılacaktır.Kusur tespit yöntemi ve sonuçları, JB / t500.15-2007'nin sınıf II kalite gereksinimlerini karşılamalıdır.

5. Hammadde test çubuğunun performans testi, her bir hammadde fırını için yapılacak ve test sonuçları Tablo 1'deki hükümlere uygun olacaktır.

tablo 1

germe saldırı

reH

(N/mm2)

Rm

(N/mm2)

A5

(%)

Z

(%)

2(J)

(+20℃, oluk derinliği2 mm)

≥550 ≥950 ≥16 ≥35 Ortalama değer≥16
d0 = 10mm ve l0 = 50mm olan normal sıcaklıkta çekme numuneleri kullanılacaktır. U-şekilli 2mm oluk derinliği normal sıcaklık darbe numunesi benimsenmiştir
Test yöntemi GB / T 228 Test yöntemi GB / T 229
Not: Hammadde test çubuğunun özellikleri Ф otuz × 400 mm'dir, ısıl işlem durumu dövme + su verme ve tavlama işleminden sonra normalleşir.
6. Hammaddelerin her bir ısısı için, metalik olmayan inklüzyon değerlendirmesi için GB / t10561 gereksinimlerine göre hammaddelerin dövme test çubuğundan yüksek güçlü bir numune alınacak ve sonuçlar Tablo hükümlerine uygun olacaktır. 2. Muayene yüzeyi, yaklaşık 200mm2 (L) × B:20mm × 10mm'lik bir alana sahip, test çubuğunun ekseninden geçen uzunlamasına bir kesit olacaktır.
Tablo 2
Dahil etme türü İnce sistem kaba sistem
A ≤2.5 ≤1.5
B ≤3.0 ≤2.0
C ≤2.5 ≤2.0
NS ≤2.5 ≤2.0
A+B+C+D ≤5.5
 
7. Teker dişleri "fırın kodu + kütük numarası + çizim numarası" boya ile işaretlenecektir;Jant uç yüzüne çelik contalı "Fırın kodu + kütük numarası" yazılacak ve kelime yüksekliği 10mm olacaktır.
8. Ürün kalitesini sağlamak için eksiksiz dövme üretim süreci prosedürleri, ısıl işlem süreci prosedürleri ve eksiksiz kalite kontrol sistemi vardır.
9. Ürünleri incelemek için alıcı tarafından atanan denetim personelini kabul edin.Muayene, sözleşmenin gerekliliklerine, standart şartnamelere ve bu teknik şartnameye dayalıdır ve kendi kendini muayene muayene sertifikası, test raporu vb. sağlar. Teslim edilen bitmiş jantlar pas önleyici işleme tabi olacaktır.Göbek delikleri ve dişli delikler pas önleyici işlem için tereyağı ve yağlı kağıt ile kaplanacak ve diğer tüm yüzeyler siyah boya ile kaplanacaktır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Direksiyon Simidi ve Ağır Hizmet Tipi Çelik Jant İşleme bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.