• Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları
  • Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları
  • Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları
  • Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları
Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları

Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SSI
Sertifika: manufacture certificate
Model numarası: SGK-M

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1T
Fiyat: US $2500-6000/ T
Ambalaj bilgileri: çıplak
Teslim süresi: Peşin ödemenin alınmasından 2-4 ay sonra
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 20000 adet/yıl
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: CL60 İşlem: CNC sıkıcı
karakter: dayanıklı Avantaj: yüksek performans
fayda: Düşük maliyetli NDT: UT
Ürün: çelik tekerlek İşleme Ekipmanları: Yüksek hassasiyet
Vurgulamak:

Yüksek Hassas Çelik Tekerlek İşleme

,

CNC delme ve frezeleme işleme

,

Ağır hizmet tipi tren tekerlekleri işleme

Ürün Açıklaması

Ağır Hizmet Ekipman Tekerlekleri, Tren Tekerlekleri

 

1. Malzeme CL60 olup, ergime kimyasal bileşimi TB/t2817 hükümlerine uygun olacaktır.Jantların ısıl işlem durumu, dövme işleminden sonra genel su verme ve tavlama işlemidir ve sırt ve jant su verilmiş + temperlenmiştir.Parti prensibi, aynı eritme fırını numarasına, aynı modele ve aynı ısıl işlem durumuna sahip tekerleklerdir.Sırt ve jant yüzeyinin sertlik değerinin 300 ~ 380hb olması gerekir, sertlik kademeler halinde dağıtılır ve lastik sırtının 20 mm altındaki sertlik 260hb'den az değildir.Isıl işlemden sonra, her bir tekerleğin yüzey sertliği, her iki tarafça onaylanan çizim gereksinimlerini karşılamak için lastik sırtı üzerinde üç noktada eşit olarak test edilecektir.

2. Jantların, JB / t5000.8-2007'nin ilgili gereksinimlerini karşılaması gereken dövme parçalar olması gerekir ve dövme parçaların kalite derecesi sınıf III'tür.Dövme parçalar, çatlaklar, girintiler, derzler ve ürün kalitesini etkileyebilecek diğer kusurlar gibi yüzey kusurlarından arındırılmış olacaktır.

3. Jantta çatlak, diş ve jantta servis performansını etkileyen kusurlar bulunmamalı ve kusurlar kaynakla tamir edilmemelidir.

4. Ürün kalitesini sağlamak için tüm jant için %100 ut NDT, tekerlek diş ve jant için %100 MT muayenesi yapılacaktır.Hata tespit yöntemi ve sonuçları, JB / t500.15-2007'nin sınıf II kalite gereksinimlerini karşılamalıdır.

5. Hammadde test çubuğunun performans testi, her bir hammadde fırını için yapılacak ve test sonuçları Tablo 1'deki hükümlere uygun olacaktır.

tablo 1

germe saldırı

ReH

(N/mm2)

Rm

(N/mm2)

A5

(%)

Z

(%)

2(J)

(+20℃, oluk derinliği2 mm)

≥550 ≥950 ≥16 ≥35 Ortalama değer≥16
d0 = 10mm ve l0 = 50mm olan normal sıcaklıkta çekme numuneleri kullanılacaktır. U-şekilli 2mm oluk derinliği normal sıcaklık darbe numunesi benimsenmiştir
Test yöntemi GB / T 228 Test yöntemi GB / T 229
Not: Hammadde test çubuğunun özellikleri Ф otuz × 400 mm'dir, ısıl işlem durumu dövme + su verme ve tavlama işleminden sonra normalleşir.
6. Hammaddelerin her bir ısısı için, metalik olmayan inklüzyon değerlendirmesi için GB / t10561 gereksinimlerine göre hammaddelerin dövme test çubuğundan yüksek güçlü bir numune alınacak ve sonuçlar Tablo hükümlerine uygun olacaktır. 2. Muayene yüzeyi, yaklaşık 200 mm2 (L) × B:20 mm × 10 mm'lik bir alana sahip, test çubuğunun ekseninden geçen uzunlamasına bir kesit olacaktır.
Tablo 2
Dahil etme türü İnce sistem kaba sistem
A ≤2.5 ≤1.5
B ≤3.0 ≤2.0
C ≤2.5 ≤2.0
D ≤2.5 ≤2.0
A+B+C+D ≤5.5
 
7. Teker dişleri "fırın kodu + kütük numarası + çizim numarası" boya ile işaretlenecektir;Jant uç yüzüne çelik contalı "Fırın kodu + kütük numarası" yazılacak ve kelime yüksekliği 10mm olacaktır.
8. Ürün kalitesini sağlamak için eksiksiz dövme üretim süreci prosedürleri, ısıl işlem süreci prosedürleri ve eksiksiz kalite kontrol sistemi vardır.
9. Ürünleri incelemek için alıcı tarafından atanan denetim personelini kabul edin.Muayene, sözleşmenin gerekliliklerine, standart şartnamelere ve bu teknik şartnameye dayalıdır ve kendi kendini muayene muayene sertifikası, test raporu vb. sağlar. Teslim edilen bitmiş jantlar pas önleyici işleme tabi olacaktır.Göbek delikleri ve dişli delikler pas önleyici işlem için tereyağı ve yağlı kağıt ile kaplanacak ve diğer tüm yüzeyler siyah boya ile kaplanacaktır.
 
Hakkımızda

Shanghai Sunshine Industrial Technology Co., Ltd., hassas üretim kapasitesinin geliştirilmesini stratejik hedefi olarak alır, tasarım kabiliyeti ile üretim kabiliyetini bütünleştirir, çeşitli kuru dökme yüklerin taşınması için profesyonel ekipman ve sistemler tasarlar ve büyük ve orta ölçekli hassas imalatta uzmanlaşmıştır. ekipman için parçalar.Shanghai Sunshine, dökme yük taşıma ekipmanının mükemmel Ar-Ge ve tasarım yeteneğine sahiptir ve Tonglu Fuchunjiang Power Generation fabrikasının olağanüstü üretim kapasitesini ve yılların zengin üretim deneyimini bütünleştirir.Shanghai Sunshine, yüksek kalite ve düşük işçilik fiyatı ile güçlü teknik yetenek ve üretim yeteneğine sahiptir.Tren boşaltma makinesi, gemi boşaltıcı, gemi yükleyici vb. dahil olmak üzere yükleme ve boşaltma ekipmanımız. Bantlı konveyör, vidalı konveyör, zincirli kovalı konveyör, sıyırıcı konveyör, iç baypas düşük basınçlı yoğun fazlı pnömatik taşıma sistemi vb. dahil taşıma ekipmanlarımız. kova tekerlekli istifleyici toplayıcı, tırmık toplayıcı, kazıyıcı konveyör vb. dahil olmak üzere depolama ekipmanı. Buna ek olarak Shanghai Sunshine ayrıca ağır ekipman için parçalar ve kaynak çelik yapı sağlar.

 

Fabrikamızın fotoğrafları

Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları 0

Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları 1

Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları 2

Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları 3

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Ağır Hizmet Ekipmanları ve Makineleri İçin İşleme Çelik Jantları bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.